page contents
 
so 26. 9. | Levoča

AJURVÉDA – MOJA PROFESIA – posledné 2 voľné miesta

AJURVÉDA – MOJA PROFESIA – prebieha zápis do prvého ročníka. Začíname v septembri 2020 v Levoči.
Registration is Closed
 AJURVÉDA – MOJA PROFESIA – posledné 2 voľné miesta

Time & Location

26. 9. 2020, 10:00 – 27. 9. 2020, 12:00
Levoča, Levoča, Slovakia

About the event

Pozývame vás na úvodné stretnutie dvojročného štúdijného modulu AJURVÉDA – MOJA PROFESIA, na ktorom sa oboznámite s celým priebehom a formou štúdia a možnosťami, ktoré vám toto štúdium otvorí. Na základe získaných informácií sa môžete rozhodnúť, či chcete v štúdijnom module pokračovať, alebo či sa uspokojíte s informáciami a zážitkami tohto úvodného stretnutia.  

V rámci úvodného stretnutia si podrobne vysvetlíme zdroje a východiská ajurvédy, jej skutočný význam presahujúci rámec bežného poznania, odkryjeme si niekoľko tajomstiev jej učenia. Okrem toho sa naučíme ajurvédsku masáž hlavy, základnú techniku kontroly mysle a dychu a výrobu medikovaného liečebného oleja.  

Prineste si prezúvky, pohodlný odev s nohavicami a písacie potreby.  

Úvodný seminár stojí 100 Eur, sú v ňom zahrnuté učebné pomôcky, učebné texty a zvukový záznam.  

Na úvodnom stretnutí si vysvetlíme ako je možné po absolvovaní štúdia vziať do vlastných rúk nielen svoje zdravie ale aj svoju kariéru. Vysvetlíme, v čom spočíva podpora študentov pri začatí vlastnej praxe a v čom spočíva sila a podpora skupiny absolventov. Vysvetlíme si, že zdravie sa dá udržať len pri určitom dennom režime a že takýto denný režim je jednoduché udržať, ak človek pracuje ako nezávislý terapeut.   

Miesto: Námestie Majstra Pavla 28, 05401 Levoča, Slovenská republika 

Termín: 26.9.2020 od 10 do 18 hodiny, 27.9.2020 od 8 do 12 hodiny

Share this event