page contents
 
so 18. 9. | Uloža

Ajurvéda Moja profesia - v septembri 2021 otvárame prvý ročník

2 ročné štúdium ajurvédy - akreditovaný vzdelaváci modul pre ľudí, ktorí sa chcú venovať ajurvéde profesionálne. Neváhajte si zarezervovať miesto.
Ajurvéda Moja profesia - v septembri 2021 otvárame prvý ročník

Time & Location

18. 9. 2021, 10:30 – 19. 9. 2021, 0:00
Uloža, 053 71 Uloža, Slovakia

About the event

Ako prebieha dvojročné štúdium Ajurvéda - moja profesia?

 Jeden ročník stojí 1000 Eur. V cene je zahrnuté samotné vzdelávanie, vrátane materiálu, ktorý sa použije pri vzdelávaní (pomôcky na výuku terapií a potraviny a koreniny potrebné na výuku, vrátane kompletného technického zabezpečenia) a tiež skrípt a multimediálnych pomôcok v digitálnej podobe, vrátane honoráru externých lektorov. Platí sa dopredu celá suma a školné je nevratné. Školné je možné uhradiť aj v piatich splátkach po 200 Eur od septembra do konca januára.​

Školský rok začína v septembri a končí v júni. Vyučovanie prebieha kombináciou osobných stretnutí a online webinárov. Osobné stretnutia prebiehajú počas jedného víkendu každý druhý mesiac. To znamená 5 víkendov počas jedného školského roka. Na osobných stretnutiach preberáme ajurvédske terapie. ​V mesiaci, v ktorom nie je osobné stretnutie sa konajú každý piatok večer webináre v trvaní 2,5 hodiny.  Z webinárov dostane každý účastník záznam a textovú podobu štúdijných materiálov. Takže v piatich mesiacoch štúdia prvého štúdijného roku prebieha výuka ajurvédskej teórie a v piatich mesiacoch štúdia prvého štúdijného roka prebieha na osobnom stretnutí jeden víkend v mesiaci výuka ajurvédskych praktických terapií.​

Prvé osobné stretnutie sa v septembri uskutoční v termíne 18. a 19. septembra 2021 a tiež v termíne 25. a 26. septembra 2021.V sobotu je vyučovanie od 10:00 do 18:00 hodiny, v nedeľu od 8:00 hodiny do 12:00 hodiny. ​Počet miest je obmedzený. V prípade záujmu je potrebné si miesto rezervovať formou písomnej prihlášky a rezervačného poplatku 50 Eur, ktorý sa odráta od školného.

​Prvé stretnutie Školy ajurvédy je špeciálne

 ​O tom, či chcete študovať ajurvédu touto formou sa môžete rozhodnúť na prvom stretnutí, ktoré je špeciálne. Môžete na ňom precítiť atmosféru výuky, mňa ako učitela a dozviete sa podrobnosti o rozsahu štúdia. Prvé stretnutie - prvý víkend stojí 100 Eur. Na tomto prvom stretnutí sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať, či je to vaša ''šálka kávy''. Ak áno, doplatíte 900 Eur. Ak sa rozhodnete nepokračovať, odnesiete si zaujímavé poznatky z prvého stretnutia, nemusíte samozrejme platiť ďalšie poplatky, a možno sa stretneme pri nejakom ajurvédskom podujatí niekedy v budúcnosti :-)

Počas dvojročného štúdia preberieme nasledovné témy

 ​-  Pôvod a cieľ ajurvédy

-  Učenie o piatich prvkoch a troch dóšach

-  Dvadsať vlastností hmotnej prírody

-  Učenie o telesných tkanivách

-  Učenie o telesných kanáloch

-  Učenie o energetických kanáloch

-  Učenie o práne, tédžase a ódžase

-  Učenie o štyridsiatich ohňoch v ľudskom tele

-  Vznik a vývoj choroby podľa ajurvédy

-  Harmonizácia dóš

-  Ajurvédska fytoterapia a príprava práškových bylinných zmesí, liečivých olejov, pást, toboliek a tabliet

-  Ajurvédska liečba jedlom vrátane praktického varenia

-  Ajurjoga

-  Ajurvédska diagnostika a liečba najbežnejších chorôb

-  Ajurvédske terapie – olejové terapie, terapie bylinnými mešcami, terapia ohňom, terapie s bylinnými práškami, terapie so    surovým hodvábom, terapie liečivým dymom, mantra terapie

-  Hirudoterapia

-  Prána vidya – liečba pránou

-  Marmová terapia – liečba s využitím marmových bodov

-  Diagnostika a liečba karmických chorôb

-  Základy ajurvédskej astrológie

-  Vastu – náuka o vplyve priestoru na zdravie človeka

-  Ajurvédska detoxikácia – Panča karma

-  Ajurvédske omladzovanie tela a sexuálnej sily

-  Ajurvédska imunita, prevencia a ajurvédsky životný štýl

-  Právne a podnikateľské prostredie na Slovensku v oblasti podnikania

-  Ako začať s kariérou ajurvédskeho poradcu a terapeuta

Študenti Školy ajurvédy majú 3 špeciálne bonusy

 ​1. Bezplatné získanie diplomu Slovenskej asociácie ajurvédy v prípade úspešného vykonania dobrovoľnej záverečnej skúšky (ostatní dostanú Certifikát o absolvovaní štúdia)

2. Exkluzívna možnosť využívania špeciálneho diagnosticko terapeutického ajurvédskeho portálu (bližšie informácie osobne)

3. Možnosť využitia spoločného ajurvédskeho eshopu​ Vzdelanie garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na 0915 850 255 alebo emailom ahoj@skolaajurvedy.sk.

Share this event