page contents
 
so 26. 2. | Uloža

Ajurvédsky výživový poradca - 3 mesačný kurz

V novom roku otvárame AJURVÉDSKY VÝŽIVOVÝ PORADCA - ZÁKLADNÝ KURZ, ktorý sa uskutoční v sobotu 26.2.2022. 3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca je vhodný pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme - liečbe jedlom.
Ajurvédsky výživový poradca - 3 mesačný kurz

Time & Location

26. 2., 9:30
Uloža, 053 71 Uloža, Slovakia

About the event

Pozývame vás na AJURVÉDSKY VÝŽIVOVÝ PORADCA - ZÁKLADNÝ KURZ, ktorý sa uskutoční v sobotu 26.2.2022.

Všetky info o kurze nájdete na našom webe: https://www.skolaajurvedy.sk/ajurvedsky-vyzivovy-poradca

3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca je vhodný pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme v oblasti ajurvédy - liečbe jedlom.

Na osobnom stretnutí si vysvetlíme princípy ajurvédskej liečby stravou a najdôležitejšie odlišnosti chápania zdravia v ajurvéde od súčasnej medicíny. Vysvetlíme si ako bude prebiehať štúdium a ako môžete získané poznatky uplatniť v praxi pre seba alebo na rozšírenie svojho podnikania.

Povinné je len prvé stretnutie a záverečná skúška je dobrovoľná. Po jednodňovom stretnutí vám pošleme materiály a nasleduje domáce štúdium, ktoré si spestríme dvoma online webinármi venovanými najčastejším otázkam.

V každej lekcii kurzu sa počas samoštúdia pozriete na zdravie z inej perspektívy, kde vás ajurvéda svojou nadčasovosťou určite fascinuje. Naučíte sa variť základné ajurvédske jedlá a dostanete cenné informácie, ktoré môžete využiť v rodinnej oblasti alebo na prehĺbenie poznatkov, ak pracujete napríklad ako výživoví poradcovia.

V treťom mesiaci sa tí, ktorí budú chcieť zložiť dobrovoľnú záverečnú skúšku dostavia na osobné stretnutie, kde vykonajú skúšku a bude im odovzdaný Certifikát Slovenskej asociácie ajurvédy o úspešnom vykonaní skúšky Ajurvédsky výživový terapeut – základný kurz. Tí, ktorí budú mať záujem a úspešne vykonajú dobrovoľnú záverečnú skúšku budú uverejnení na stránke Slovenskej asociácie ajurvédy ako Ajurvédski výživoví terapeuti.

Prvé osobné stretnutie a miesto, kde sa bude vykonávať dobrovoľná záverečná skúška je ajurvédske centrum Ayurveda Bhaktanand Uloža, vých. Slovensko.

Prvé osobné stretnutie prihlásených záujemcov sa uskutoční 26.2.2022 o 9:30 hodine.

Cena študijného modulu je 300 Eur. Počet miest je limitovaný.

Miesto je potrebné si vopred rezervovať na ahoj@skolaajurvedy.sk.

Share this event