page contents
 
so 01. 5. | Uloža

Ajurvédsky výživový poradca – základný kurz

Študijný modul je určený pre záujemcov o prevenciu a liečbu pomocou vhodne zvolenej stravy podľa princípov ajurvédy. Zvlášť vhodný je pre ľudí, ako sú výživoví poradcovia, tréneri, terapeuti, predajcovia výživových doplnkov či pracovníci v oblasti stravovania.
Tickets Are Not on Sale
Ajurvédsky výživový poradca – základný kurz

Time & Location

01. 5. 2021, 9:30 – 31. 7. 2021, 12:00
Uloža, 053 71 Uloža, Slovakia

About the event

Tento štúdijný modul je určený pre záujemcov o prevenciu a liečbu pomocou vhodne zvolenej stravy podľa princípov ajurvédy. Pre absolvovanie kurzu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce poznatky alebo príprava. Je určený pre všetkých ľudí, ktorí majú záujem harmonizovať svoje zdravie pomocou tisícročiami overených ajurvédskych princípov. Zvlášť vhodný je pre ľudí, ktorí pracujú ako výživoví poradcovia, tréneri, terapeuti, predajcovia výživových doplnkov, pracovníkov v oblasti stravovania a chcú si rozšíriť porfólio svojich vedomostí a poskytovaných služieb.

Ako bude prebiehať kurz Ajurvédsky výživový poradca

Z mojej praxe môžem potvrdiť, že z celej ajurvédy je najväčší dopyt práve o tejto jej oblasti – o ajurvédskej výžive.

Celý kurz sa skladá z jedného celodenného osobného stretnutia, z ajurvédskej diagnostiky každého záujemcu, z domáceho samoštúdia s online konzultáciami a dobrovoľnej záverečnej skúšky.

Obsah ajurvédskeho kurzu

Na osobnom stretnutí si vysvetlíme princípy ajurvédskej liečby stravou a najdôležitejšie odlišnosti chápania zdravia v ajurvéde od súčasnej medicíny. Vysvetlíme si ako bude prebiehať štúdium a ako môžete získané poznatky uplatniť v praxi pre seba alebo na rozšírenie svojho podnikania. Vysvetlíme, akým spôsobom môžete ďalej rozširovať svoje znalosti ajurvédy a ako ich uplatniť v osobnom aj podnikateľskom živote. 

Na osobnom stretnutí každému účastníkovi urobím základnú ajurvédsku diagnostiku a nasmerujem jeho pozornosť na tú časť štúdia, ktorá vyrieši jeho prípadné zdravotné problémy. Každý účastník potom dostane štúdijné materiály v obrazovej, textovej a zvukovej forme.

Súčasťou kurzu je aj domáce samoštúdium

V domácom štúdiu v priebehu troch mesiacov si môže podľa svojej kapacity a času preberať postupne všetky lekcie. Počas trojmesačného domáceho štúdia budú mať účastníci možnosť konzultovať prípadné nejasnosti na webinári, ktorý bude dvakrát počas štúdia a z ktorého bude vyhotovený video záznam.

V treťom mesiaci sa tí, ktorí budú chcieť zložiť dobrovoľnú záverečnú skúšku dostavia na osobné stretnutie, kde vykonajú skúšku a bude im odovzdaný Certifikát Slovenskej asociácie ajurvédy o úspešnom vykonaní skúšky Ajurvédsky výživový terapeut – základný kurz. Tí, ktorí budú mať záujem a úspešne vykonajú dobrovoľnú záverečnú skúšku budú uverejnení na stránke Slovenskej asociácie ajurvédy ako Ajurvédski výživoví terapeuti.

Miesto konania ajurvédskeho kurzu 

Prvé osobné stretnutie a miesto, kde sa bude vykonávať dobrovoľná záverečná skúška je ajurvédske centrum Ayurveda Bhaktanand Uloža 51, 053071. Prvé osobné stretnutie prihlásených záujemcov sa uskutoční 1.mája 2021 o 9,30 hodine. Termín pre dobrovoľnú záverečnú skúšku je 31.7. 2021 (náhradný termín kvôli dovolenkám alebo oprave skúšky je 28.8.2021).

V prípade obmedzení sa termín prvého stretnutia posunie na 5.6.2021.

Cena študijného modulu je 300 Eur.

Počet miest je limitovaný na 15 ľudí.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na 0915 850 255 alebo emailom ahoj@skolaajurvedy.sk.

Share this event