page contents
top of page

Darujte vzdelanie - Ajurvéda a jej základy v pohodlí domova

„Prvým krokom na ceste k šťastiu je učenie sa.“ jeho Svätosť Dalajláma


Ak sa stotožňujete s citátom a vaše srdce túži po ozajstnej múdrosti, ponúkame vám 6 hodinové výukové videá so skriptami na tému Ajurvéda a jej základy. Počas samoštúdia sa naučíte rozpoznať jednotlivé konštitúcie vata, pitta, kapha. Oboznámite sa s chorobami vaty, pitty, kaphy a zistíte ako dať rozladené konštitúcie do poriadku a byť opäť zdravý.


Učenie v pohodlí domova


Výukové videá so skriptami sme vytvorili na základe požiadaviek ľudí, ktorí hľadali ucelený súhrn základov ajurvédy a zároveň aby ho mohli vo svojom živote a v ťažkej situácii, kedy čelíme vírusom okamžite využiť. Výukové videá si môžete stiahnuť, naštudovať aj s rodinou v pohodlí domova a vraciať sa k nim kedykoľvek budete potrebovať.