page contents
top of page

Darujte vzdelanie - Ajurvéda a jej základy v pohodlí domova

„Prvým krokom na ceste k šťastiu je učenie sa.“ jeho Svätosť Dalajláma


Ak sa stotožňujete s citátom a vaše srdce túži po ozajstnej múdrosti, ponúkame vám 6 hodinové výukové videá so skriptami na tému Ajurvéda a jej základy. Počas samoštúdia sa naučíte rozpoznať jednotlivé konštitúcie vata, pitta, kapha. Oboznámite sa s chorobami vaty, pitty, kaphy a zistíte ako dať rozladené konštitúcie do poriadku a byť opäť zdravý.


Učenie v pohodlí domova


Výukové videá so skriptami sme vytvorili na základe požiadaviek ľudí, ktorí hľadali ucelený súhrn základov ajurvédy a zároveň aby ho mohli vo svojom živote a v ťažkej situácii, kedy čelíme vírusom okamžite využiť. Výukové videá si môžete stiahnuť, naštudovať aj s rodinou v pohodlí domova a vraciať sa k nim kedykoľvek budete potrebovať.


Ajurvédske vzdelanie odporúčame darovať ako skvelý vianočný darček všetkým, ktorých zaujíma ajurvéda a zdravie. V prípade záujmu vám odošleme online formou darčekovú poukážku. Darčekovú poukážku si môžete vytlačiť, vložiť do obálky a obdarovať blízkych skutočným poznaním.Možnosť zakúpenia ajurvédskej diagnostiky


Ak ste už navštívili skúseného ajurvédskeho terapeuta, určite viete aká konštitúcia u vás prevláda. Ak ste ešte u ajurvédskeho terapeuta neboli a láka vás možnosť osobného stretnutia spolu s diagnostikou, môžete si ju zakúpiť k vzdelávaniu. Diagnostika bude prebiehať po naštudovaní materiálov vo vopred dohodnutom termíne.


Obsah ajurvédskeho vzdelávania


 1. ÚVOD - základné tajomstvá ajurvédy

 2. VIETOR (VÁTA) - všetko potrebné o vlastnostiach váty, ako presne ju rozpoznať v tele človeka a aké zdravotné problémy spôsobuje

 3. VIETOR HARMONIZÁCIA - ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, ako harmonizovať Vietor pomocou vybraných terapií a bylín + detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín

 4. ŽLČ (PITTA) - všetko potrebné o vlastnostiach pitty, ako presne ju rozpoznať v tele človeka a aké zdravotné problémy spôsobuje

 5. ŽLČ HARMONIZÁCIA - ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, pomocou vybraných terapií a bylín + detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín

 6. SLIZ (KAPHA) - všetko potrebné o vlastnostiach kaphy, ako presne ju rozpoznať v tele človeka a aké spôsobuje zdravotné problémy

 7. SLIZ HARMONIZÁCIA - ako harmonizovať túto dóšu pomocou životosprávy, rešpektovania cyklov prírody, pomocou vybraných terapií a bylín + detailné zoznamy vhodných a nevhodných potravín

 8. POROVNANIE REGULÁTOROV - ako rozpoznať znaky regulátorov - dóš v človeku a nezamieňať si ich

 9. NÁSTROJE HARMONIZÁCIE - dostupné nástroje harmonizácie rozladených regulátorov + učenie o 20. vlastnostiach hmotnej prírody a ich terapeutickom použití

 10. KOMBINÁCIE REGULÁTOROV - ako pracovať s duálnou konštitúciou a harmonizovať súčasne niekoľko regulátorov

K videám odosielame aj skriptá v rozsahu 150 strán.


Krátku ukážku výukových videí nájdete tu

Cena ajurvédskeho vzdelávania bez diagnostiky je 100 eur.

Cena ajurvédskeho vzdelávania aj s diagnostikou je 150 eur.


Ak ste sa rozhodli nazrieť do múdrosti ajurvédy a obohatiť svoje poznanie, kontaktujte nás na tel.č. 0915 850 255 alebo mailom ahoj@skolaajurvedy.sk a pošleme vám bližšie info.


Upozornenie!

Vzdelávanie vás nauči aplikovať základné princípy ajurvédy na sebe a svojej rodine. Ak by ste sa chceli stať ajurvédskym terapeutom, potrebujete širšie poznanie - komplexné štúdium ajurvédy trvá na našej škole 2 roky. Vzdelávanie na našej škole je garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy, vďaka ktorej dostanete po zložení záverečných skúšok diplom pre vykonávanie ajurvédskeho poradenstva. Ročník pre prvákov otvárame v septembri 2021. Viac info budeme zverejňovať na FB stránke Školy ajurvédy.

コメント


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
 • Facebook Basic Square
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page