page contents
top of page

Kam po škole? 3 dôvody, prečo študovať ajurvédu

Neviete, kam po škole? Čo tak skúsiť ajurvédu? Do Školy ajurvédy sa nám začína hlásiť veľa mladých ľudí, ktorí práve ukončili školu a hľadajú svoju cestu v živote. Ajurvéda je veda o zdraví, je to komplexný systém zdravia, ktorý vás nadčasovosťou a princípmi určite zaujme. Prečítajte si 3 dôvody, prečo študovať ajurvédu.


1. Ajurvéda ako doplnkové štúdium


Ajurvéda je doplnkové štúdium, vhodné pre všetky vekové skupiny a pre každého, koho zaujíma zdravie a zdravý životný štýl z pohľadu najstaršej medicíny sveta. Život podľa ajurvédy má pozitívny vplyv na celkové zdravie človeka a dopĺňa západnú medicínu. Ajurvédu je možné študovať popri akomkoľvek inom štúdiu, aj ako doplnkové štúdium na prehĺbenie poznatkov a vedomostí o komplexnosti zdravia. Ak si kladiete otázku kam po škole, ajurvéda je tým správnym smerom.


2. Tajomstvo liečby jedlom


Ako pripraviť jedlo ajurvédskym spôsobom, aby liečilo? Ako kombinovať jednotlivé potraviny? Aké kombinácie potravín najviac škodia? Prečo má práve korenie a liečba pomocou šiestich chutí v ajurvéde neprekonateľný význam? To všetko a ešte omnoho viac preberáme v Škole ajurvédy. Po štúdiu ajurvédy sa budete na jedlo pozerať z úplne inej perspektívy ako doteraz.


3. Zdravie vo vlastných rukách


Absolvovaním ajurvédskeho štúdia si osvojíte fascinujúce princípy ajurvédskej liečby. Štúdiom ajurvédy získate silný nástroj na zlepšenie kvality života pre celú vašu rodinu. Ak vás ajurvéda chytí za srdce, môžete sa stať profesionálnym ajurvédskym terapeutom a robiť to, čo vás bude napĺňať.


Ak ešte stále rozmýšľate kam po škole, pozrite si zaujímavý rozhovor Školy ajurvédy. Ak sa chcete dozvedieť viac o ajurvéde, odporúčame navštíviť 3 mesačný kurz - Ajurvédsky výživový poradca. Ak ste pevne rozhodnutí o hlbšom štúdiu ajurvédy, odporúčame 2 - ročný modul Ajurvéda - Moja profesia.Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page