page contents
top of page

Nové letné kurzy Školy ajurvédy

Aj vy si chcete v letných mesiacoch oddýchnuť a dopriať si chvíle len pre seba? V našej Škole ajurvédy záujem o vzdelávanie neustále rastie, preto sme sa rozhodli obohatiť vaše leto novými letnými kurzami. V júni sa môžete tešiť na 3 - mesačný kurz Ajurvédsky výživový poradca a úplne nový Základný kurz ajurvédskej fytoterapie . Srdečne vás pozývame zažiť poznanie ajurvédskych princípov na vlastnej koži a otvoriť sa dokonalej múdrosti.


Ajurvédsky výživový poradca - 3 mesačný kurz


3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme - liečbe jedlom. V každej lekcii kurzu sa pozrieme na zdravie z inej perspektívy, kde vás ajurvéda svojou nadčasovosťou určite fascinuje. Naučíte sa variť základné ajurvédske jedlá a dostanete cenné informácie, ktoré môžete využiť v rodinnej oblasti alebo na prehĺbenie poznatkov, ak pracujete napríklad ako výživoví poradcovia. Povinné je len prvé stretnutie a záverečná skúška je dobrovoľná. Po jednodňovom stretnutí vám pošleme materiály a nasleduje domáce štúdium, ktoré si spestríme dvoma online webinármi venovanými najčastejším otázkam. Kurz otvárame 4.6.2022.


Cena

  • 300 eur vrátane všetkých materiálov (PDF súbory a video lekcie)

Výhody