page contents
top of page

Spúšťame zápis do prvého ročníka a ďalší kurz

Záujem o ajurvédu narastá v posledných rokoch geometrickým rádom. Skúsenosť s pandémiou prinútila ľudí venovať viac pozornosti zdraviu a budovaniu imunity. V tomto smere nemá ajurvéda konkurenciu. Takže ajurvédske poznatky o budovaní imunity a udržaní zdravia môžu v súčasnosti a tiež v najbližšej dobe pomôcť nielen samotnému človeku, ktorý ich štúdiom získa, ale môžu mu otvoriť dvere aj do veľmi perspektívnej kariéry ajurvédskeho výživového poradcu alebo ajurvédskeho terapeuta.


V našej Škole ajurvédy sme sa snažili zvládnuť nápor záujemcov o štúdium ako sa dalo a terapie sme často vyučovali aj v náhradných priestoroch, ktoré nám naši priatelia a sympatizanti poskytli za týmto účelom. Napriek improvizácii s priestorom vznikla vždy pri výuke veľmi príjemná a inšpiratívna atmosféra.


Aby sme študentom mohli ponúknuť čo najkvalitnejšiu výuku a čo najprofesionálnejšie prostredie, vybudovali sme vlastné ajurvédske centrum, v ktorom budú kurzy ajurvédy prebiehať. V súčasnosti prebieha zápis do prvého ročníka študijného modulu Ajurvéda – Moja profesia a tiež do študijného modulu Ajurvédsky výživový poradca - základný kurz.


Počet miest je limitovaný a miesto je potrebné dopredu rezervovať.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na ahoj@skolaajurvedy.sk alebo telefonicky 0915 850 255. Tešíme sa na všetkých záujemcov :-)


Fotogaléria - Ajurvédske centrum na Uloži (vých. Slovensko)Kommentare


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page