page contents
top of page

Vybabrite so svojou prokrastináciou a tentokrát naozaj urobte pre svoje zdravie niečo konrétne!


Škola ajurvédy je zdravie vo vlastných rukách vlastným pričinením

Blíži sa pomaly koniec roka a na Silvestra vám budú vaši blízki a priatelia želať do nového roka okrem iného aj dobré zdravie. Milá tradícia, pri ktorej bezmyšlienkovite prijímame želania dobrého zdravia a posúvame ich ďalej. Občas si dávame novoročné predsavzatia ako je zdravie, úprava hmotnosti, skoncovanie s fajčením ... veď to poznáte.

Ako sa vraví – dobré novoročné predsavzatia trvajú do Troch kráľov – potom sa všetko vracia do starých koľají a k zažitej rutine.

Urobte tentokrát výnimku.

Ak vás naozaj zaujíma Vaše zdravie, zdravá výživa, tradičná medicína, dlhý život ste na dobrej stope. Skúste si pod pojmom „dobré zdravie“ predstaviť niečo úplne konkrétne. Premyslený a systematický rad krokov vychádzajúcich z nejakej kompletnej koncepcie zdravia. Napríklad menežment svojho zdravia podľa ajurvédy.

Prvým krokom by mohlo byť prihlásenie sa do nejakého modulu nášho vzdelávania. Napríklad do Školy praktickej ajurvédy alebo do modulu Ajurvéda – moja profesia.

Pozrite si informácie na našom webe, alebo nám zavolajte a vytvorte si prihlásením sa do nejakého kurzu konkrétnu motiváciu, týkajúcu sa konkrétnych krokov na dosiahnutie konkrétneho cieľa. Škola ajurvédy Vám umožní získať nielen cenné poznanie ale hlavne zdravie vo vlastných rukách .

Tešíme sa na vás :-)


Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page