page contents
 

Ajurvédsky pobyt so spoločným varením a jogou v Levočských vrchoch - 26 až 28. august 2022

ajurvedsky pobyt.jpg

Srdečne vás pozývame na Ajurvédsky pobyt so spoločným varením a jogou v Levočských vrchoch, kde spoločne načerpáme energiu a vyživíme telo i myseľ. 

 

Na predĺženom víkendovom pobyte sa spoločne naučíme, ako pomocou dvoch sestier - jogy a ajurvédy zvýšiť naše celkové vyžarovanie a nájsť harmóniu v bežnom živote.

 

Ajurvédsky pobyt s jogou je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí hľadajú rovnováhu a stíšenie mysle. Môžete sa prihlásiť aj bez predchádzajúcich skúsenosti s jogou a ajurvédou.

Termín: 26. - 28.august 2022

Téma: Sattvická výživa piatich obalov nášho pravého JA, v súlade s princípmi ajurvédy a jogy. Esenciálna výživa všetkých našich zložiek: tela fyzickej výživy, tela energie, tela mysle, tela poznania, a kauzálneho tela blaženosti. 

Kvalita Sattva prináša do života šťastie, radosť, spokojnosť, trpezlivosť, vytrvalosť, schopnosť odpúšťať, prebúdza duchovnú túžbu po čistote, dobre, poznaní a harmónii, rozvíja bezpodmienečnú lásku k celému stvoreniu.

Program: Začíname v piatok 26.8.2022 spoločnou prípravou večere o 17h a končí v nedeľu 28.8.2022 spoločným obedom o 13h. Pobyt je určený pre dospelých záujemcov. Predchádzajúce skúsenosti s cvičením jogy nie sú potrebné, vítaná je znalosť základných princípov jogy a ajurvédy.

Obsah: Hlavná náplň bude spoznávanie piatich obalov a spoločná príprava a konzumácia sattvickej hmotnej i jemnohmotnej výživy pre každý z obalov, aby si každý odniesol znalosti a základné zručnosti aplikovateľné do denného života.

Lektor: Jozef Jogendra Zajasenský, certifikovaný inštruktor jogy a lektor Školy ajurvédy s viac ako 30 ročnou praxou jogy a zdravého životného štýlu, s viac ako 25 ročným lektorovaním kurzov jogy a zdravého varenia v súlade s princípmi ajurvédy.

Miesto: Ajurvédska škola a chata Lipka na Uloži pri Levoči, s pobytom a aktivitami v prírode na Svätojakubskej ceste neďaleko pútnickeho miesta Mariánska hora.

Ubytovanie: Na drevenej chate Lipka na Uloži s krásnym výhľadom na dolný Spiš. K dispozícii 13 lôžok, dvoj a trojlôžkové izby a jedna štvorlôžková izba, web: http://hostineclipa.sk/ubytovanie/

Cena: 180 Eur komplet (za program, plnú penziu a ubytovanie). Rezervačný poplatok je 50 eur. Rezervačný poplatok je nevratný. Zvyšok sa platí na mieste. Počet miest je obmedzený. Prihlasovanie cez email ahoj@skolaajurvedy.sk