page contents
 

Ajurvédsky výživový poradca - základný kurz

vyzivovy poradca kurz.jpg

Tento štúdijný modul je určený pre záujemcov o prevenciu

a liečbu pomocou vhodne zvolenej stravy podľa princípov ajurvédy. Pre absolvovanie kurzu nie sú potrebné žiadne predchádzajúce poznatky alebo príprava.

 

Kurz je určený pre všetkých ľudí, ktorí majú záujem harmonizovať svoje zdravie pomocou tisícročiami overených ajurvédskych princípov. Zvlášť vhodný je pre ľudí, ktorí pracujú ako výživoví poradcovia, tréneri, terapeuti, predajcovia výživových doplnkov, pracovníkov v oblasti stravovania a chcú si rozšíriť porfólio svojich vedomostí a poskytovaných služieb.

Ako bude prebiehať kurz

 

Z mojej praxe môžem potvrdiť, že z celej ajurvédy je najväčší dopyt práve o tejto jej oblasti – o ajurvédskej výžive.

Celý kurz sa skladá z jedného celodenného osobného stretnutia, z ajurvédskej diagnostiky každého záujemcu, z domáceho samoštúdia s online konzultáciami a dobrovoľnej záverečnej skúšky.

Obsah kurzu

 

Na osobnom stretnutí si vysvetlíme princípy ajurvédskej liečby stravou a najdôležitejšie odlišnosti chápania zdravia v ajurvéde

od súčasnej medicíny. Vysvetlíme si ako bude prebiehať štúdium a ako môžete získané poznatky uplatniť v praxi pre seba alebo

na rozšírenie svojho podnikania.

 

Vysvetlíme, akým spôsobom môžete ďalej rozširovať svoje znalosti ajurvédy a ako ich uplatniť v osobnom aj podnikateľskom živote. Na osobnom stretnutí každému účastníkovi urobím základnú ajurvédsku diagnostiku a nasmerujem jeho pozornosť na tú časť štúdia, ktorá vyrieši jeho prípadné zdravotné problémy. Každý účastník potom dostane štúdijné materiály.

 

Súčasťou kurzu je aj domáce samoštúdium

 

V domácom štúdiu v priebehu troch mesiacov si môžete podľa svojej kapacity a času preberať postupne všetky lekcie. Počas trojmesačného domáceho štúdia budú mať účastníci možnosť konzultovať prípadné nejasnosti na webinári, ktorý bude dvakrát počas štúdia a z ktorého bude vyhotovený video záznam.

 

V treťom mesiaci sa tí, ktorí budú chcieť zložiť dobrovoľnú záverečnú skúšku dostavia na osobné stretnutie, kde vykonajú skúšku

a bude im odovzdaný Certifikát Slovenskej asociácie ajurvédy o úspešnom vykonaní skúšky Ajurvédsky výživový terapeut – základný kurz. Tí, ktorí budú mať záujem a úspešne vykonajú dobrovoľnú záverečnú skúšku budú uverejnení na stránke Slovenskej asociácie ajurvédy ako Ajurvédski výživoví terapeuti.

Cena študijného modulu je 300 Eur.

 

Miesto a termín konania kurzu 

 

Prvé osobné stretnutie a miesto, kde sa bude vykonávať dobrovoľná záverečná skúška je ajurvédske centrum Ayurveda Bhaktanand, Uloža, vých. Slovensko. Najbližší termín kurzu je naplánovaný na sobotu 4.6.2022 od 9:30 do 17:00.

Počet miest je obmedzený. Prihlasovanie prebieha vyplnením prihlášky, ktorú vám pošleme po kontaktovaní. Poplatok za kurz je potrebné splatiť 100% vopred vo výške 300 eur. Poplatok za kurz je nevratný. 

Pre viac info nás kontaktujte na 0915 850 255 alebo emailom ahoj@skolaajurvedy.sk

Fotogaléria kurzu