page contents

Škola praktickej ajurvédy

Škola praktickej ajurvédy vznikla ako odpoveď na požiadavky ľudí, ktorí ku mne chodia na diagnostiku a chcú získať základné praktické poznatky o ajurvéde v zrozumiteľnej a prijateľnej forme tak, aby ich okamžite mohli použiť v dennom živote pre seba a svojich blízkych.


Na základe týchto požiadaviek som zostavil výber tých najdôležitejších informácií z ajurvédy týkajúcich sa individuálnej ajurvédskej konštitúcie každého človeka, dôsledkov jej disharmónie

a spôsobov jej opätovného privedenia do rovnováhy.


Takto zostavený projekt som najskôr testoval „naživo“ na seminároch v Žiline, Martine, Liptovskom Mikuláši, Levoči a Poprade.

Teraz som ho dal do výslednej podoby multimediálneho produktu s názvom „Škola praktickej ajurvédy“.

Produkt je určený ľuďom, ktorí sa chcú naučiť, ako si samostatne nastaviť trvalo udržateľnú rovnováhu pomocou životosprávy zohľadňujúcej individuálnu konštitúciu každého jednotlivca.

Z multimediálneho programu sa záujemci dozvedia, ako funguje v ľudskom tele päť prvkov, z ktorých sa skladá všetko vo vesmíre. Naučia sa, ako tieto prvky vytvárajú tri inteligencie, Vietor, Žlč a Sliz, ktoré určujú naše zdravie. Zistia, ako ich presne rozpoznať v ľudskom tele, čo spôsobuje ich disharmónia a ako opätovne nastaviť ich harmóniu, a tým zdravie a dlhovekosť pomocou stravy, byliniek, masáže...

Dozvedia sa tiež, ktoré potraviny sú vhodné pre konkrétnu konštitúciu a ako využiť časové rytmy prírody vo svoj prospech.

A ako funguje samotné vzdelávanie?

Ten, kto si kúpi digitálnu Školu praktickej ajurvédy, si vždy keď mu to časovo vyhovuje, samostatne prechádza kapitolu za kapitolou na svojom počítači a postupne tak získava potrebné informácie. Robí si poznámky a keď si preštuduje celú Školu, tak si so mnou dohodne termín v čase, ktorý mu vyhovuje. Pricestuje za mnou do Liptovského Mikuláša a na individuálnom sedení si spolu zhrnieme naučené a vysvetlíme prípadné nejasnosti.

 

Potom každému klientovi stanovím pomocou ajurvédskej diagnostiky jeho konštitúciu, aby vedel, ako presne má naučené poznatky aplikovať priamo na seba.Na záver spoločne zostavíme výživové odporúčanie „na mieru“. To všetko je zahrnuté v cene Školy praktickej ajurvédy. Tá je spolu 150 Euro. Deťom klientov, ktorí si produkt zakúpia, určím ajurvédsku konštitúciu bezplatne a životným partnerom klientov určím ajurvédsku konštitúciu za pomoci ajurvédskej diagnostiky za zvýhodnenú cenu. Týmto spôsobom môže celá rodina získať informácie o svojej ajurvédskej individualite a poznatky o tom, ako s ňou byť trvalo v harmónii. Harmónia so svojou prirodzenosťou zaručí pevné zdravie a dlhý život.

Pre viac info nás kontaktujte na 0915 850 255 alebo emailom ahoj@skolaajurvedy.sk

Vzdelanie garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy

© 2021 copyright by Škola Ajurvédy

Uloža, 05371 Vyšné Repaše

Tel: 0915 850 255           ahoj@skolaajurvedy.sk

  • Instagram
  • Skola Ajurvedy Facebook
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now