page contents
top of page

5 dôvodov, prečo absolvovať kurz Výživový poradca online

„Prvým krokom na ceste k šťastiu je učenie sa.“ jeho Svätosť Dalajláma


Po stovkách diagnostík, konzultácií a prednášok môžeme povedať, že najväčší dopyt v ajurvéde je práve oblasť výživy. Ľudí na celom svete najviac zaujíma liečba jedlom, čo s čím kombinovať a ako variť s ohľadom na konštitúciu človeka. A preto sme do ponuky vzdelávania Školy ajurvédy zaradili základný kurz - Ajurvédsky výživový poradca aj s certifikátom. Prečítajte si 5 dôvodov, prečo kurz absolvovať.


1. Kurz Výživový poradca online z pohodlia domova


Ajurvédsky kurz - Výživový poradca môžete absolvovať z pohodlia domova. Povinné je len prvé stretnutie, kde sa oboznámite s celým konceptom ajurvédy. Vysvetlíme si, čo je to ajurvéda a čo je princípom jej liečby. Na prvom stretnutí vám urobíme ajurvédsku diagnostiku, aby ste so základnými informáciami v kurze vedeli pracovať ďalej.


Po jednodňovom stretnutí nasleduje 3 mesačné domáce štúdium. Pošleme vám materiály a online výukové videá. Vašou úlohou bude si ich postupne prechádzať a oboznámiť sa s novými informáciami. Domáce samoštúdium trvá 3 mesiace, takže aj zaneprázdnení ľudia majú dostatočne dlhú dobu na učenie sa. Počas 3 mesiacov sa stretneme 2-krát na onl