page contents
top of page

Ajurvédsky výživový poradca - prečo sa ním stať?

Aká je ideálna strava pre ľudí? Sme mäsožravci alebo vegetariáni? Existuje jedna ideálna diéta pre všetkých? Ajurvéda má odpoveď. Naučte sa prijímať stravu ako liek v intenzívnom 3-mesačnom kurze a staňte sa ajurvédsky výživový poradca :)


Je kurz Ajurvédsky výživový poradca pre vás?


Kurz Ajurvédsky výživový poradca nadchne začiatočníkov, ale aj pokročilejších znalcov ajurvédy, ktorí si potrebujú uceliť poznatky a chcú preniknúť viac do hĺbky ajurvédy. Celý kurz vám poskytne zaujímavú ajurvédsku cestu, ktorá zvýši vaše znalosti o energetike potravín a pochopíte obrovskú úlohu trávenia, na ktorú v dnešnej dobe často zabúdame.


Hľadáte odpoveď na tieto otázky?

 • Ako spoznať u ľudí nerovnováhy Váta, Pitta, Kapha a ako prebieha harmonizácia?

 • Ako používať stravu, korenie a bylinky ako liek?

 • Ako vníma ajurvéda moderné stravovacie odporúčania a aká je ideálna strava pre ľudí?

 • Kedy sa jedlo stáva pre naše telo toxickým a na čo si v strave dávať veľký pozor?

 • Ako funguje tráviaci oheň a ako sa zbaviť metabolických toxínov, ktoré sú príčinou rôznych zdravotných problémov?

 • Ako podstúpiť detox, aby bol pre naše telo priaznivým a nespôsobil problémy?

 • Ako byť plní vitality a žiť plnohodnotný život s obrovskou dávkou energie?

 • Ako pôsobia jednotlivé potraviny na našu myseľ a to ako sa cítime?

 • Ako sa naučiť chutne variť podľa ajurvédy a nadchnúť celú rodinu?

 • Ako pripravovať majstrovské koreninové zmesi a ako vieme používať korenie “v domácej lekárničke”?

Výnimočné prínosy kurzu


֎ Poznaním ajurvédy získate nadčasové poznanie, ktoré sa tisíce rokov nemení a stále bude aktuálne, nezávisle od každoročne sa meniacich vedeckých a marketingových odporúčaní.

֎ Naučíte sa na sebe a aj u druhých spoznať vlastnú jedinečnú konštitúciu a odporučiť pre ňu najvhodnejší typ stravovania, bez potreby sa porovnávať so západnými normami vypočítanými z priemeru väčšiny.


֎ Na osobnom stretnutí získate poznatok o vašej aktuálnej konštitúcii (disharmónii) aby ste mohli poznatky kurzu hneď testovať na sebe. Získate tak vlastnú skúsenosť a lepšie prehĺbite prepojenie teórie s praxou.Zaujíma vás praktické uchopenie ajurvédy - terapia výživou?


3-mesačný kurz Školy ajurvédy je pre vás ako stvorený. Srdečne vás pozývame na úvodnú prednášku kurzu, skvelý vegetariánsky obed a zdravú ajurvédsku kávičku, Povinné je len prvé stretnutie, ktorého súčasťou je ajurvédska diagnostika, následne prebieha kurz online spôsobom.


Vzdelávanie na našej škole je garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy, vďaka ktorej dostanete po zložení záverečných skúšok certifikát pre vykonávanie ajurvédskeho poradenstva. Akékoľvek ďalšie otázky vám radi zodpovieme na ahoj@skolaajurvedy.sk.


Commentaires


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
 • Facebook Basic Square
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page