page contents
top of page

Ajurvédsky výživový poradca - prečo sa ním stať?

Aká je ideálna strava pre ľudí? Sme mäsožravci alebo vegetariáni? Existuje jedna ideálna diéta pre všetkých? Ajurvéda má odpoveď. Naučte sa prijímať stravu ako liek v intenzívnom 3-mesačnom kurze a staňte sa ajurvédsky výživový poradca :)


Je kurz Ajurvédsky výživový poradca pre vás?


Kurz Ajurvédsky výživový poradca nadchne začiatočníkov, ale aj pokročilejších znalcov ajurvédy, ktorí si potrebujú uceliť poznatky a chcú preniknúť viac do hĺbky ajurvédy. Celý kurz vám poskytne zaujímavú ajurvédsku cestu, ktorá zvýši vaše znalosti o energetike potravín a pochopíte obrovskú úlohu trávenia, na ktorú v dnešnej dobe často zabúdame.


Hľadáte odpoveď na tieto otázky?

 • Ako spoznať u ľudí nerovnováhy Váta, Pitta, Kapha a ako prebieha harmonizácia?

 • Ako používať stravu, korenie a bylinky ako liek?

 • Ako vníma ajurvéda moderné stravovacie odporúčania a aká je ideálna strava pre ľudí?

 • Kedy sa jedlo stáva pre naše telo toxickým a na čo si v strave dávať veľký pozor?

 • Ako funguje tráviaci oheň a ako sa zbaviť metabolických toxínov, ktoré sú príčinou rôznych zdravotných problémov?

 • Ako podstúpiť detox, aby bol pre naše telo priaznivým a nespôsobil problémy?

 • Ako byť plní vitality a žiť plnohodnotný život s obrovskou dávkou energie?

 • Ako pôsobia jednotlivé potraviny na našu myseľ a to ako sa cítime?

 • Ako sa naučiť chutne variť podľa ajurvédy a nadchnúť celú rodinu?

 • Ako pripravovať majstrovské koreninové zmesi a ako vieme používať korenie “v domácej lekárničke”?

Výnimočné prínosy kurzu


֎ Poznaním ajurvédy získate nadčasové poznanie, ktoré sa tisíce rokov nemení a stále bude aktuálne, nezávisle od každoročne sa meniacich vedeckých a marketingových odporúčaní.

֎ Naučíte sa na sebe a aj u druhých spoznať vlastnú jedinečnú konštitúciu a odporučiť pre ňu najvhodnejší typ stravovania, bez potreby sa porovnávať so západnými normami vypočítanými z priemeru väčšiny.


֎ Na osobnom stretnutí získate poznatok o vašej aktuálnej konštitúcii (disharmónii) aby ste mohli poznatky kurzu hneď testovať na sebe. Získate tak vlastnú skúsenosť a lepšie prehĺbite prepojenie teórie s praxou.Zaujíma vás praktické uchopenie ajurvédy - terapia výživou?


3-mesačný kurz Školy ajurvédy je pre vás ako stvorený. Srdečne vás pozývame na úvodnú prednášku kurzu, skvelý vegetariánsky obed a zdravú ajurvédsku kávičku, Povinné je len prvé stretnutie, ktorého súčasťou je ajurvédska diagnostika, následne prebieha kurz online spôsobom.

Viac info o kurze, o termínoch a prihlasovaní nájdete tu>>


Vzdelávanie na našej škole je garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy, vďaka ktorej dostanete po zložení záverečných skúšok certifikát pre vykonávanie ajurvédskeho poradenstva. Akékoľvek ďalšie otázky vám radi zodpovieme na ahoj@skolaajurvedy.sk.


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
 • Facebook Basic Square
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page