page contents
top of page

Želáme úspešný štart do nového roku

Milí priaznivci ajurvédy.


Po zimnom slnovrate sa sila Slnka zase zväčšuje a dni sa začínajú predlžovať. Slniečko je ešte slabé, ale trend zväčšovania svetla a tepla už započal.


V mene kolektívu Školy ajurvédy vám prajeme aby ste využili tento nárast vzostupnej energie a nastúpili do „výťahu“ pozitivity, radosti a rozvoja hneď od začiatku.


Je teraz ideálny čas na formulovanie predsavzatí a zámerov. Nie tých povrchných, ktoré si ľudia dávajú každý rok a ktoré sa rozplynú za pár dní. Ale zámerov, ktoré vychádzajú z meditatívneho stavu mysle a ktoré si uložíte hlboko do podvedomia, napríklad technikou jogovej sankalpy. Len vtedy budú dlhodobo fungovať.



Ak cítite potrebu využiť energiu nového roka na zásadný reset vašich zvykov a nastavení mysle s cieľom vykonania pozitívnej zmeny Vášho života, tak vás pozývame do našej Školy védskej astrológie, kde sa naučíte pochopiť Váš život v oveľa širších súvislostiach ako dosiaľ. Naučíte sa porozumieť životu, lebo pochopíte „pravidlá hry“ . Naučíte sa techniky, ktorými môžeme meniť to, čo nazývame „osud“.


Ak cítite potrebu vykonania zásadnej zmeny v oblasti Vášho zdravia, pozývame Vás do našej Školy ajurvédy, v ktorej sa môžete dozvedieť poznatky o trvalom udržaní zdravia a dlhovekosti a tiež ako si z nich vytvoriť svoju novú profesiu a zdroj príjmu.


Ak ste sympatizanti jogy, tak môžete navštíviť náš autorský kurz ajurjogy, ktorá spája jogu s ajurvédou originálnym spôsobom s cieľom udržania zdravia tela aj mysle.


V každom prípade Vám v mene celého pracovného kolektívu Školy ajurvédy želáme úspešný štart do nového roku, veľa zdravia, pokoja a hojnosti vo všetkých oblastiach Vášho života.




Autor fotografie: Škola ajurvédy, názov: Všetky cesty vedú k láske - k objímajúcemu hlohu a čerešni

Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page