page contents
top of page

Ayurveda štúdium - možnosti vzdelávania na Slovensku

Ajurvéda začína byť čoraz viac populárnou témou aj na Slovensku. Od vypuknutia pandémie rapídne vzrástol záujem o ajurvédu. Do školy ajurvédy sa stále hlásia noví ľudia. Cítime, že si ľudia v tejto dobe začínajú viac uvedomovať, čo znamená zdravie a byť zdravý. Ajurvéda je v doslovnom preklade “veda o živote” a siaha do skutočnej podstaty človeka, jeho zdravia a duše. Pozývame vás k štúdiu ajurvédy, pripojte sa k nám a otvorte srdcia múdrosti ajurvédy. Pozrite sa, aké možnosti vzdelávania ajurvédy ponúkame na Slovensku.


1. Ajurvéda pre začiatočníkov - online sprievodca ajurvédou


Ak vás ajurvéda zaujíma okrajovo a chcete sa dozvedieť základné princípy, prípadne chcete vyskúšať “ochutnávku” ajurvédy pred ďalším štúdiom, je tu Praktická Škola ajurvédy. Ide online výukové videá aj so skriptami. Videá vám pošleme a môžete si ich pozrieť v pohodlí domova, získať základné poznatky o ajurvéde a po naštudovaní prísť na konzultáciu, kde si zodpovieme všetky nejasnosti a urobíme vám ajurvédsku diagnostiku v cene tohto modulu.


Cena

  • 100 eur bez diagnostiky