page contents
top of page

Ayurveda štúdium - možnosti vzdelávania na Slovensku

Ajurvéda začína byť čoraz viac populárnou témou aj na Slovensku. Od vypuknutia pandémie rapídne vzrástol záujem o ajurvédu. Do školy ajurvédy sa stále hlásia noví ľudia. Cítime, že si ľudia v tejto dobe začínajú viac uvedomovať, čo znamená zdravie a byť zdravý. Ajurvéda je v doslovnom preklade “veda o živote” a siaha do skutočnej podstaty človeka, jeho zdravia a duše. Pozývame vás k štúdiu ajurvédy, pripojte sa k nám a otvorte srdcia múdrosti ajurvédy. Pozrite sa, aké možnosti vzdelávania ajurvédy ponúkame na Slovensku.


1. Ajurvéda pre začiatočníkov - online sprievodca ajurvédou


Ak vás ajurvéda zaujíma okrajovo a chcete sa dozvedieť základné princípy, prípadne chcete vyskúšať “ochutnávku” ajurvédy pred ďalším štúdiom, je tu Praktická Škola ajurvédy. Ide online výukové videá aj so skriptami. Videá vám pošleme a môžete si ich pozrieť v pohodlí domova, získať základné poznatky o ajurvéde a po naštudovaní prísť na konzultáciu, kde si zodpovieme všetky nejasnosti a urobíme vám ajurvédsku diagnostiku v cene tohto modulu.


Cena

 • 100 eur bez diagnostiky

 • 150 eur aj s diagnostikou

Výhody

 • základy ajurvédy na jednom mieste

 • výborná “ochutnávka” ajurvédy

 • študovanie v pohodlí domova

 • študovanie podľa vlastného tempa

 • videá aj skriptá vám už ostanú a môžete sa k nim kedykoľvek vracať

 • ajurvédska diagnostika a zodpovedanie otázok k videám v cene modulu

Nevýhody

 • bez certifikátu alebo diplomu


2. 3-mesačný ajurvédsky kurz - zameraný na správnu výživu


3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme - liečbe jedlom. V každej lekcii kurzu sa pozrieme na zdravie z inej perspektívy, kde vás ajurvéda svojou nadčasovosťou určite fascinuje. Naučíte sa variť základné ajurvédske jedlá a dostanete cenné informácie, ktoré môžete využiť v rodinnej oblasti alebo na prehĺbenie poznatkov, ak pracujete napríklad ako výživoví poradcovia. Povinné je len prvé stretnutie a záverečná skúška je dobrovoľná. Po jednodňovom stretnutí vám pošleme materiály a nasleduje domáce štúdium, ktoré si spestríme dvoma online webinármi venovanými najčastejším otázkam.


Cena

 • 300 eur vrátane všetkých materiálov

Výhody

 • výhodná cena v porovnaní s inými kurzami zameranými na výživu

 • kurz aj s certifikátom garantovaným Slovenskou asociáciou ajurvédy

 • kurz venovaný najžiadanejšej oblasti ajurvédy - liečbe jedlom

 • študovanie v pohodlí domova, povinné je len prvé stretnutie

 • 2 online webináre počas samoštúdia venované najčastejším otázkam

 • materiálny vám už ostanú a môžete sa k nim kedykoľvek vracať

Nevýhody

 • certifikát až po úspešnom absolvovaní záverečnej skúšky


3. Ayurveda štúdium - 2 ročné profesionálne štúdium ajurvédy


Študijný modul - Ajurvéda Moja profesia je 2 ročné štúdium ajurvédy pre budúcich profesionálnych ajurvédskych terapeutov. Počas dvojročného štúdia si prejdeme do hĺbky princípy ajurvédy, naučíme sa pracovať s védskou astrológiou a védskym poznaním o priestore - Vastu Shastra, naučíme sa vykonávať ajurvédske terapie a mnoho ďalšieho. Vyučovanie prebieha striedane formou osobných stretnutí aj online webinárov.


Cena

 • 1000 eur / 1 rok (t.j. 2000 eur / 2 roky) vrátane všetkých materiálov

Výhody

 • kombinované štúdium - osobne aj online

 • teória spojená s praxou

 • štúdium s diplomom garantovaným Slovenskou asociáciou ajurvédy

 • po úspešnom absolvovaní možnosť venovať sa ajurvéde profesionálne

 • možnosť využívania špeciálneho diagnosticko terapeutického ajurvédskeho portálu

 • pomoc pri začatí vlastnej praxe

 • mentoring počas celého štúdia

Nevýhody

 • väčšie množstvo informácií a učenia sa

 • diplom až po úspešnom absolvovaní záverečnej skúšky


Chcete byť aj vy súčasťou Školy ajurvédy? V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0908 850 255 alebo emailom ahoj@skolaajurvedy.sk. Tešíme sa na vás.

Commentaires

Les commentaires n'ont pas pu être chargés.
Il semble qu'un problème technique est survenu. Veuillez essayer de vous reconnecter ou d'actualiser la page.
Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
 • Facebook Basic Square
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page