page contents
top of page

Škola ajurvédy v Bratislave

Záujem o ajurvédu na Slovensku aj v Európe v poslednom období prudko narastá. Nielen ako o liečebnú metódu, ale aj ako životný štýl. Narastá počet kníh o ajurvéde na knižných pultoch, narastá počet obchodov ponúkajúcich ajurvédske produkty, narastá počet ľudí, ktorí sa už s ajurvédou stretli tu alebo na pobyte v Indii alebo na Srí Lanke. Ľudia sa už presvedčili, že ajurvéda naozaj funguje.


Aby mal kto uspokojovať rastúci záujem ľudí o ajurvédsku diagnostiku, ajurvédske terapie a ajurvédsku životosprávu, vychováva naša Škola ajurvédy ajurvédskych terapeutov, ktorí už pracujú v rôznych kútoch Slovenska.


Aby v dobe narastajúcich nákladov na energie nemuseli záujemci o ajurvédske vzdelanie cestovať z Bratislavy až do sídla našej Školy v Levočských vrchoch, rozhodli sme sa otvoriť od tohto školského roku kurzy ajurvédy aj v Bratislave. Budú sa konať v priestoroch Raja zdravia na Limbovej 1A Bratislava Nové mesto.


Záujemci tu budú môcť navštevovať jednoročný štúdijný modul Ajurvéda – moje zdravie, ktorý ponúka pevný vedomostný základ učenia ajurvédy formou systematického ročného vzdelávania. Pozostáva z piatich víkendových stretnutí s výukou praktických terapií a z intenzívneho online štúdia. Vedomosti a praktické zručnosti, ktoré na tomto kurze získate môžete využiť nielen na liečenie seba a svojich blízkych, ale aj na naštartovanie kariéry ajurvédskeho terapeuta.


Trojmesačný kurz Ajurvédsky výživový poradca vám umožní veľmi dôkladne sa zoznámiť s vplyvom jedla na zdravie podľa ajurvédy a urobiť si tak poriadok v množstve informácií o tom čo je zdravé a čo nie, ktoré sú denne publikované na sociálnych sieťach. Vedomosťami získanými na tomto kurze si môžete pomôcť vyriešiť mnohé chronické zdravotné problémy alebo rozšíriť portfolio svojich služieb, ak pracujete ako masér, výživový poradca, tréner alebo liečiteľ.


Základný kurz ajurjógy dômyselne a originálne prepája poznatky jogy a ajurvédy a je vhodný pre všetkých ľudí aj bez predchádzajúcich znalostí jogy alebo ajurvédy. Zvlášť je vhodný pre cvičiteľov jogy na rozšírenie portfólia svojich služieb, alebo pre ajurvédskych terapeutov.


Termíny všetkých aktuálnych kurzov nájdete na našom webe a na našich sociálnych sieťach.


Comentários


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page