page contents
top of page

Škola ajurvédy v Bratislave

Záujem o ajurvédu na Slovensku aj v Európe v poslednom období prudko narastá. Nielen ako o liečebnú metódu, ale aj ako životný štýl. Narastá počet kníh o ajurvéde na knižných pultoch, narastá počet obchodov ponúkajúcich ajurvédske produkty, narastá počet ľudí, ktorí sa už s ajurvédou stretli tu alebo na pobyte v Indii alebo na Srí Lanke. Ľudia sa už presvedčili, že ajurvéda naozaj funguje.


Aby mal kto uspokojovať rastúci záujem ľudí o ajurvédsku diagnostiku, ajurvédske terapie a ajurvédsku životosprávu, vychováva naša Škola ajurvédy ajurvédskych terapeutov, ktorí už pracujú v rôznych kútoch Slovenska.


Aby v dobe narastajúcich nákladov na energie nemuseli záujemci o ajurvédske vzdelanie cestovať z Bratislavy až do sídla našej Školy v Levočských vrchoch, rozhodli sme sa otvoriť od tohto školského roku kurzy ajurvédy aj v Bratislave. Budú sa konať v priestoroch Raja zdravia na Limbovej 1A Bratislava Nové mesto.


Záujemci tu budú môcť navštevovať jednoročný štúdijný modul Ajurvéda – moje zdravie, ktorý ponúka pevný vedomostný základ učenia ajurvédy formou systematického ročného vzdelávania. Pozostáva z piatich víkendových stretnutí s výukou praktických terapií a z intenzívneho online štúdia. Vedomosti a praktické zručnosti, ktoré na tomto kurze získate môžete využiť nielen na liečenie seba a svojich blízkych, ale aj na naštartovanie kariéry ajurvédskeho terapeuta.