page contents
top of page

Vastu, Jyotish, Ajurvéda a Joga – štyri kompasy nášho života.


Škola ajurvédy pre vás otvára brány Vastu, Jyotish a Ájurvédy.

Úplné a konečné poznanie Véd nás učí, že naša duša na ceste návratu k svojmu Zdroju putuje vesmírom v kolobehu zrodení a „smrti“.

Zákony karmy a ďalšie vesmírne zákony určia, na akom mieste, v akom čase a v akom tele sa znovu narodíme, aby sme naplnili svoju misiu.

Prostredníctvom zákonitostí Vastuučenia o vplyve priestoru – je určené, na akom mieste sa duša inkarnuje a začína ďalší život a ako bude tento priestor vplývať na celý priebeh konkrétneho života.

Poznaním týchto zákonitostí môžeme svoj život nielen lepšie pochopiť, ale pomocou Vastu nástrojov harmonizovať sily a energie priestoru, ktorý na nás pôsobí, pre naše zdravie a duchovný rast.

Prostredníctvom zákonitostí Jyotish – čo je védska astrológia - je určené kedy a za akého postavenia planét sa duša zrodí v novom živote, aby naplnila poslanie konkrétneho života a ako budú planéty vplývať na jej misiu v konkrétnom živote.

Poznaním týchto zákonitostí sa môžeme zharmonizovať s časom, vyčlenením na naplnenie úloh tohto života a využiť na dosiahnutie našich cieľov silu planét.

Prostredníctvom zákonitostí Ajurvédy – védskej medicíny – sú určené parametre a spôsob údržby tela, ktoré duša dostane v konkrétnej inkarnácii.

Ayurveda nám dáva poznanie ako môžeme dosiahnuť zdravie a dlhý život.

Prostredníctvom učenia Jogy dostáva duša návod ako sa vymaniť z kolobehu zrodení a smrti a realizovať svoju skutočnú duchovnú podstatu a jej úlohu.

Tieto zákonitosti stvorenia platia nielen pre náš inkarnačný cyklus, ale pre každý jednotlivý život, aj ten, ktorý práve žijeme v tejto realite.

Je múdre byť so zákonitosťami stvorenia v rovnováhe. Pre harmonický život a jeho naplnenie na všetkých úrovniach.

Je múdre rozumieť svojmu telu a vedieť ho držať v zdraví a rovnováhe. Je múdre rozumieť vplyvu priestoru na človeka v budovách, v ktorých dnes trávime viac ako 90% svojho života. Je múdre pochopiť odvíjanie sa nášho osudu v konkrétnom čase, v korelácii s pohybom planét a situácií ktoré vytvárajú.

A v neposlednom rade je múdre ovládať praktický a preverený návod, ako sa cestou postupných krokov vymaniť z kolobehu znovuzrodení a utrpenia a naplniť tak ľudský život na jeho najvyššej úrovni.

Esenciu tohto cenného poznania učí naša Škola ajurvédy.( Ajurvéda – moja profesia).


Comentarios


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page