page contents
top of page

Škola ajurvédy spúšťa ajurvédske pobyty

Stíšenie mysle v nádhernom prostredí Levočských vrchov. Načerpanie energie vďaka ozdravným ajurvédskym a jogovým technikám. A nájdenie harmónie pri spoločnom ajurvédskom varení. Toto všetko môžete zažiť na nových ajurvédskych pobytoch Školy ajurvédy, ktoré sme vytvorili na základe dopytov našich študentov. Ajurvédsky pobyt s jogou je vhodný pre všetkých ľudí hľadajúcich rovnováhu tela i mysle. Môžete sa prihlásiť aj bez predchádzajúcich skúsenosti s jogou a ajurvédou. Prečítajte si viac.


Ajurvédsky pobyt s jogou pre telo i myseľ


Ajurvédsky pobyt s jogou nie je len o cvičení, ale hlavne o načerpaní energie, nastolení vnútornej harmónie a venovaní voľného času sebe a svojmu vnútornému JA. Vďaka pobytu zažijete na vlastnej koži spojenie ozdravných techník jogy a ajurvédy, maximálne vyživíte telo i myseľ a odnesiete si so sebou nové, regenerované JA a množstvo zaujímavých poznatkov z jogy aj ajurvédy.


Na ajurvédskom pobyte sa môžete tešiť na ajurvédske a jogové techniky pôsobiace hlavne na našu myseľ a podporujúce kvalitu čistoty zvanú Sattva. Sattva prináša do života šťastie, radosť, spokojnosť, trpezlivosť, vytrvalosť, schopnosť odpúšťať, prebúdza duchovnú túžbu po čistote, dobre, poznaní a harmónii, rozvíja bezpodmienečnú lásku k celému stvoreniu. Na pobyte sa spoločne naučíme, ako dosiahnuť a udržiavať Sattvu v mysli aj v bežnom živote.


Začíname už koncom augusta 2022


Srdečne vás pozývame na Ajurvédsky pobyt so spoločným varením a jogou v Levočských vrchoch. Pobyt sa uskutoční od piatka 26. augusta do nedele 28. augusta. 2022. Na predĺženom víkendovom pobyte sa spoločne naučíme, ako pomocou dvoch sestier - jogy a ajurvédy zvýšiť naše celkové vyžarovanie a nájsť harmóniu v bežnom živote.


Začíname v piatok 26.8.2022 spoločnou prípravou večere o 17h a končíme v nedeľu 28.8.2022 spoločným obedom o 13h. Pobyt je určený pre dospelých záujemcov. Predchádzajúce skúsenosti s cvičením jogy nie sú potrebné, vítaná je znalosť základných princípov jogy a ajurvédy.

Ajurvédske pobyty vedie Jozef Jogendra Zajasenský, certifikovaný inštruktor jogy a lektor Školy ajurvédy s viac ako 30 ročnou praxou jogy a zdravého životného štýlu, s viac ako 25 ročným lektorovaním kurzov jogy a zdravého varenia v súlade s princípmi ajurvédy. Pobyt bude prebiehať na Ajurvédskej škole a chate Lipka na Uloži pri Levoči, s pobytom a aktivitami v prírode na Svätojakubskej ceste neďaleko pútnického miesta Mariánska hora.


Cena je 180 Eur komplet (za program, plnú penziu a ubytovanie). Rezervačný poplatok sa platí 50 eur. Rezervačný poplatok je nevratný. Zvyšok sa platí na mieste. Počet miest je obmedzený. Prihlasovanie prebieha cez email ahoj@skolaajurvedy.sk. Viac info o pobyte nájdete tu.


Pridajte sa na ajurvédsky pobyt v srdci prírody - v nádhernom prostredí Levočských vrchov. Odložte telefón a nechajte sa uniesť energiou prírody a ajurvédskymi ozdravnými technikami spolu s jogou. Tešíme sa na všetkých záujemcov. Pridajte sa k nám :)Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page