page contents
top of page

Ako prebieha Škola ajurvédy - moja profesia počas pandémie

Škola ajurvédy - moja profesia sa na Slovensku stáva čoraz populárnejšiou formou vzdelávania. Ide o certifikované štúdium ajurvédy - jednej z najstarších véd, védy o liečení tela aj duše. Pandémia nás prikovala doma, no vyučovanie pokračuje naďalej pomocou online webinárov. V článku sa o tomto module dozviete viac.

O module Škola ajurvédy - moja profesia


Škola ajurvédy - moja profesia je dvojročné štúdium ajurvédy, garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy. To znamená, že naši študenti dostanú po zložení záverečných skúšok diplom o absolvovaní našej školy. Stávajú sa tak ajurvédskym terapeutom a ajurvéde sa môžu profesionálne venovať - od vykonávania profesionálskych masáží až po vykonávanie ajurvédskych konzultácii a diagnostík.


Ak niekoho ajurvéda zaujíma okrajovo a chce sa dozvedieť len základné princípy, prípadne chce mať akúsi “ochútnavku” ajurvédy pred začatím dvojročného štúdia, odporúčame modul Praktická Škola ajurvédy - online výukové videá aj so skriptami. Videá vám pošleme a môžete si ich pozrieť v pohodlí domova, získať základné poznatky o ajurvéde a po naštudovaní prísť na konzultáciu, kde si zodpovieme všetky nejasnosti a urobíme vám ajurvédsku diagnostiku v cene tohto modulu.