page contents
top of page

Ako prebieha Škola ajurvédy - moja profesia počas pandémie

Škola ajurvédy - moja profesia sa na Slovensku stáva čoraz populárnejšiou formou vzdelávania. Ide o certifikované štúdium ajurvédy - jednej z najstarších véd, védy o liečení tela aj duše. Pandémia nás prikovala doma, no vyučovanie pokračuje naďalej pomocou online webinárov. V článku sa o tomto module dozviete viac.

O module Škola ajurvédy - moja profesia


Škola ajurvédy - moja profesia je dvojročné štúdium ajurvédy, garantované Slovenskou asociáciou ajurvédy. To znamená, že naši študenti dostanú po zložení záverečných skúšok diplom o absolvovaní našej školy. Stávajú sa tak ajurvédskym terapeutom a ajurvéde sa môžu profesionálne venovať - od vykonávania profesionálskych masáží až po vykonávanie ajurvédskych konzultácii a diagnostík.


Ak niekoho ajurvéda zaujíma okrajovo a chce sa dozvedieť len základné princípy, prípadne chce mať akúsi “ochútnavku” ajurvédy pred začatím dvojročného štúdia, odporúčame modul Praktická Škola ajurvédy - online výukové videá aj so skriptami. Videá vám pošleme a môžete si ich pozrieť v pohodlí domova, získať základné poznatky o ajurvéde a po naštudovaní prísť na konzultáciu, kde si zodpovieme všetky nejasnosti a urobíme vám ajurvédsku diagnostiku v cene tohto modulu.


Ako sa zmenila výučba Školy ajurvédy počas pandémie?


Štúdium je postavené na osobných stretnutiach. So študentmi sa stretávame na jeden víkend v mesiaci v dedinke pri Levoči - Uloža. Súčasná situácia nás prikovala doma. Fyzické osobné stretnutia sú dočasne obmedzené a tak sme začali s online webinármi. Na online webinároch sa stretávame 1-krát do týždňa na 2-2,5 hodiny, kde pomaly preberáme učivo, zodpovedáme na všetky otázky a diskutujeme. Na online webinároch preberáme teoretickú časť učiva a keď nám to situácia umožní, tak na osobných stretnutiach sa budeme venovať praktickým terapiám. Škola ajurvédy tak môže naďalej pokračovať vo výučbe, len online spôsobom, čo niektorým študentom z väčších diaľok vyhovuje oveľa viac.


Zvýšený záujem o Školu ajurvédy


Od vypuknutia pandémie rapídne vzrástol záujem o Školu ajurvédy, čo nás veľmi teší. Do školy sa nám neustále hlásia noví ľudia. Cítime, že si ľudia začínajú počas korony oveľa viac uvedomovať čo znamená zdravie a byť zdravý. Ajurvéda je v doslovnom preklade “veda o živote” a siaha do skutočnej podstaty človeka, jeho zdravia, jeho duše. Týmto vás chceme pozvať k štúdiu ajurvédy, pripojte sa k nám a otvorte svoje srdcia múdrosti ajurvédy.


Zaujala vás ajurvéda? Napíšte nám pre viac info na email ahoj@skolaajurvedy.sk alebo zavolajte na 0915 850 255. Budeme sa na vás tešiť.


Naša fotogalériaComments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page