page contents
top of page

Ktorý ajurvédsky kurz si vybrať ?

Radi vám pomôžeme s výberom z dvoch TOP ajurvédskych kurzov Školy Ajurvédy:AyurVignyan

je kurz vhodný pre ľudí, ktorí už mali s ajurvédou nejaký kontakt, či už sú úplní začiatočníci, alebo absolvovali nejaké kurzy, majú však o nej základné informácie a chcú sa v nej zdokonaliť pod vedením ajurvédskych lekárov z Indie a certifikovaných slovenských asistentov.

Rozsah medzinárodného štúdia vrátane videolekcií a osobných stretnutí je vyše 150 hodín. Budú sa učiť históriu ajurvédy, anatómiu, fyziológiu, embryológiu, fytoterapiu a podobne tak ako sa ajurvéda vyučuje na univerzitách v Indii ale vo výrazne redukovanom objeme v porovnaní s denným štúdiom. Všetky študijné materiály sú preložené do slovenčiny a všetky workshopy sú tlmočené do slovenčiny. V kurze je potrebné adaptovať sa na indické vnímanie a indický spôsob podávania informácií. Dôraz sa kladie na jej akademický rozmer. Podrobnejšie o kurze AyurVignyan TU >>je kurz ajurvédy pre ľudí, ktorí chcú využiť ajurvédu na rozvoj alebo doplnenie svojej profesie, alebo získať poznatky ako si udržať zdravie a predchádzať chorobám.

Rozsah štúdia je vyše 90 hodín videolekcií a osobných stretnutí na praktických workshopoch. Prednášky vedú slovenskí učitelia praktizujúci ajurvédu. Výuku ajurvédskych masáží vedie expert zo Sri Lanky.


V rámci kurzu sa študenti učia nielen ajurvédu ale aj základy védskej astrológie - džótiš v spojitosti so zdravím a základy náuky o vplyve priestoru na zdravie človeka – vastu šastra. Kurz prináša esenciu ajurvédy v slovenčine, vo forme uchopiteľnej pre európsky spôsob myslenia s dôrazom na jej spirituálny rozmer. Podrobnejšie o kurze Ajurvéda - moja profesia TU >>


V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na ahoj@skolaajurvedy.sk Radi vám poradíme :-)

Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
  • Facebook Basic Square
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page