page contents
top of page

Novinky v Škole ajurvédy

V novom roku 2022 pripravujeme v našej Škole ajurvédy veľa zaujímavých noviniek. Ak patríte medzi milovníkov alternatívneho vzdelávania, máte sa načo tešiť. Čaká vás mnoho nových kurzov a zaujímavé návštevy až zo zahraničia.


Otvárame 3 - mesačný kurz Ajurvédsky výživový poradca


Ďalší kurz otvárame už v sobotu 26.2.2022. 3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca je ideálny pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme - liečbe jedlom. V každej lekcii kurzu sa pozrieme na zdravie z inej perspektívy, kde vás ajurvéda svojou nadčasovosťou určite fascinuje. Naučíte sa variť základné ajurvédske jedlá a dostanete cenné informácie, ktoré môžete využiť v rodinnej oblasti alebo na prehĺbenie poznatkov, ak pracujete napríklad ako výživoví poradcovia. Povinné je len prvé stretnutie a záverečná skúška je dobrovoľná. Po jednodňovom stretnutí vám pošleme materiály a nasleduje domáce štúdium, ktoré si spestríme dvoma online webinármi venovanými najčastejším otázkam.

 • výhodná cena v porovnaní s inými kurzami zameranými na výživu

 • kurz aj s certifikátom garantovaným Slovenskou asociáciou ajurvédy

 • kurz venovaný najžiadanejšej oblasti ajurvédy - liečbe jedlom

 • študovanie v pohodlí domova, povinné je len prvé stretnutie

 • 2 online webináre počas samoštúdia venované najčastejším otázkam

 • materiálny vám už ostanú a môžete sa k nim kedykoľvek vrátiť


Nová spolupráca s indickými lekármi


Ďalšou novinkou je nová spolupráca a praktické školenia s indickými lekármi. V ajurvéde sa neustále vzdelávame a posúvame naše vedomosti ďalej. S indickými lekármi konzultujeme vážnejšie problémy, ako napríklad ťažké postcovidové stavy. Lekárov zapájame aj do praktických workshopov pre našich študentov, kde odhaľujeme rôzne tajomstvá praktických terapií. Vo februári nás čaká vzácna návšteva - Dr. Paul Dinil, ktorý našich študentov zasvätí do výroby ajurvédskych liečív, do bezpečnej a riadnej prípravy na Panchakarmu či praktických terapií pre ťažké postcovidové stavy.


Od septembra sa môžete tešiť na nové kurzy


Po veľkom dopyte sme sa rozhodli v našej Škole ajurvédy venovať aj ďalším témam v oblasti védskeho poznania. Či už pre našich študentov, ktorí sa chcú vo védach vzdelávať ďalej, ale aj pre všetkých z vás, ktorých hlbšie zaujíma védske poznanie. Vedeli ste, že okrem ajurvédy patria medzi védske poznania aj astrológia, vastu či joga?

 • Náuka o zdraví je Ajurvéda

 • Náuka o čase je Astrológia

 • Náuka o priestore je Vastu Shastra (hovorí sa o nej ako o matke Feng šuej)

 • Náuka o realizovaní duchovnej podstaty je Joga

Ak vás zaujímajú nové kurzy, prihláste sa na odber nášho newslettera, kde vás budeme informovať o všetkých pripravovaných novinkách, ako je napríklad zaujímavý kurz ayurjogy, astrológie či vastu.Comments


Kategórie
Najnovšie články
Darčeková poukážka Ajurvéda a základy
DARČEKOVÁ POUKÁŽKA NA ONLINE KURZ Š
​Štúdium ajurvédy
shutterstock_621585167-small.jpg
Nájdete nás na:
 • Facebook Basic Square
 • YouTube Social Icon
 • Instagram Social Icon

Odoberajte novinky zo sveta ajurvédy: 

bottom of page