page contents
top of page

Novinky v Škole ajurvédy

V novom roku 2022 pripravujeme v našej Škole ajurvédy veľa zaujímavých noviniek. Ak patríte medzi milovníkov alternatívneho vzdelávania, máte sa načo tešiť. Čaká vás mnoho nových kurzov a zaujímavé návštevy až zo zahraničia.


Otvárame 3 - mesačný kurz Ajurvédsky výživový poradca


Ďalší kurz otvárame už v sobotu 26.2.2022. 3-mesačný intenzívny kurz Ajurvédsky výživový poradca je ideálny pre každého, koho zaujíma zdravie podľa overených princípov ajurvédy. Kurz je venovaný najžiadanejšej téme - liečbe jedlom. V každej lekcii kurzu sa pozrieme na zdravie z inej perspektívy, kde vás ajurvéda svojou nadčasovosťou určite fascinuje. Naučíte sa variť základné ajurvédske jedlá a dostanete cenné informácie, ktoré môžete využiť v rodinnej oblasti alebo na prehĺbenie poznatkov, ak pracujete napríklad ako výživoví poradcovia. Povinné je len prvé stretnutie a záverečná skúška je dobrovoľná. Po jednodňovom stretnutí vám pošleme materiály a nasleduje domáce štúdium, ktoré si spestríme dvoma online webinármi venovanými najčastejším otázkam.

  • výhodná cena v porovnaní s inými kurzami zameranými na výživu

  • kurz aj s certifikátom garantovaným Slovenskou asociáciou ajurvédy

  • kurz venovaný najžiadanejšej oblasti ajurvédy - liečbe jedlom

  • študovanie v pohodlí domova, povinné je len prvé stretnutie